رفتن به مطلب
 • کی‌روش با تیم اصلی در نبرد الجزایر


  بنیامین فرجی

  به گزارش تهرانُ به نقل از  "ورزش سه"، شاگردان کارلوس کی روش دو بازی قبلی مقابل تیم های آفریقایی را با یک پیروزی و یک شکست به پایان رساندند و حال در دیداری بسیار مهم و البته جذاب مقابل الجزایر به میدان خواهند رفت.

   

  کارلوس کی روش در بازی های اخیر نشان داده که علاقه زیادی به سیستم ۴.۳.۳ دارد و احتمالا در جام جهانی نیز تیمش را با این سیستم به میدان خواهد فرستاد.

   

  حدس زدن دروازه بان تیم ملی در این بازی سخت تر از هر پست دیگری است. سیدحسین حسینی در بازی با سیرالئون گلر تیم ایران بود، بازی قبلی بیرانوند عملکرد بسیار خوبی داشت و تنها امیر عابدزاده و رشید مظاهری دروازه بانان بازی نکرده تیم ملی کشورمان به شمار می روند. باتوجه به نمایش های خوب حسینی در تمرین تیم ملی و البته نمایش فوق العاده بیرانوند در بازی با تونس، هر احتمالی وجود دارد.

   

  زوج خط دفاع را سیدجلال حسینی و مرتضی پور علی گنجی تشکیل خواهند داد. پور علی گنجی پس از مصدومیت نسبتا طولانی مدت به میادین بازگشته و اهالی فوتبال امیدوار به آمادگی بالای او هستند. وریا غفوری دفاع راست است و میلاد محمدی نیز احتمالا در سمت چپ به میدان می رود. البته رامین رضاییان و سعید آقایی نیز کاندیدای حضور در این منطقه از زمین هستند.

   

  سعید عزت اللهی هافبک دفاعی ایران در این بازی خواهد بود و پس از مدت ها به کار گرفته خواهد شد. حاج صفی چهره ثابت تیم ملی است و هافبک دیگر از بین شجاعی و قدوس انتخاب خواهد شد. باتوجه به حضور فیکس شجاعی در دیدار با تونس، احتمال دارد این بار قدوس در عکس تیمی اول بازی حضور داشته باشد.

   

  سه مهاجم تیم ملی نیز بازیکنانی هستند که احتمالا در جام جهانی نیز مهره های اصلی تیم ملی خواهند بود. مهدی طارمی مهاجم تیم الغرافه، علیرضا جهانبخش وینگر آلکمار و سردار آزمون مهاجم تیم روبین کازان سه بازیکن خط آتش تیم ملی خواهند بود که وظایفی متفاوت با یک مهاجم یا وینگر صرف دارند.

   

  رامین رضاییان، امید ابراهیمی، کاوه رضایی، وحید امیری، روزبه چشمی و سعید آقایی نیز نزدیک ترین بازیکنان به ترکیب اصلی هستند.

   

  ترکیب احتمالی تیم ملی ایران:

   

  علیرضا بیرانوند، وریا غفوری، سیدجلال حسینی، مرتضی پور علی گنجی، میلاد محمدی، سعید عزت اللهی، احسان حاج صفی، سامان قدوس (مسعود شجاعی)، مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون.  بازخورد کاربر

  نظرهای پیشنهاد شده

  هیچ دیدگاهی برای نمایش وجود دارد.


×