رفتن به مطلب
بنیامین فرجی

قرص‌های ضد بارداری می‌توانند باعث ریزش مو شوند!

پست های پیشنهاد شده

g19.jpg

قرص‌های ضد بارداری می‌توانند باعث ریزش مو شوند!

این باور نیمه درست است.

زیرا مصرف قرص‌های ضدبارداری، با نازک شدن مو همراه است و در برخی موارد باعث ریزش مو می‌شود.

اما این نازکی یا ریزش مو موقت و قابل بازگشت است. نمی‌توان گفت به طور کلی مصرف قرص‌های ضد بارداری در همه زنان باعث ریزش مو می‌شود زیرا درجه‌ آن هم در هر شخصی متفاوت است.

قرص‌های ضدبارداری، می‌توانند باعث شوند تا موها از فاز رشد به فاز استراحت بروند. 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×